logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

FUMAGRAR OPP

[ Zpět ]

NázevFUMAGRAR OPP
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska26/2007
Držitel rozhodnutíDECART, s.r.o., Lužná 591 Praha 6 – Vokovice 160 00
VýrobceLCB – Laboratoire de Chimie et Biologie, F-71260 La Salle, Francie,
Složeníbifenyl-2-ol,
Popis přípravkusuchý aerosol pro likvidaci spor plísní a bakterií ve vzduchu a na povrchu, přípravek je předplněn do plechovek 20g pro 25 m3,
Baleníplechovka s obsahem 20g FUMAGRAR OPP a 30g pojiva pro 25m3.
Užitíbiocidní přípravek pro veterinární hygienu a pro oblast potravina a krmiv fungicidním a baktericidním účinkem
Způsob použitípodle návodu k použití, doporučené dávkování 0,8g přípravku na m3, zapalte knot a nechte účinkovat kouř v dobře utěsněném prostoru minimálně 4 hodiny, ideální je 12 hodin. Během fumigace nesmí být v prostoru přítomny osoby ani zvířata. Před používáním prostor 30 minut větrejte, důkladně omýte plochy, které mohou přijít do styku s potravinami.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníBěhem fumigace nesmí být v prostoru přítomny osoby ani zvířata. Před používáním prostor 30 minut větrejte, důkladně omýte plochy, které mohou přijít do styku s potravinami.
Způsob skladováníneuvedeno
Doba použitelnostineuvedeno

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03