logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 


LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PROTECT Sewer Block

[ Zpět ]

NázevPROTECT Sewer Block
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska48/2007
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o., Zálešná IV/1177 Zlín 76001 Česká republika
VýrobceBábolna Bio kft. Budapest Szállás u 6,
Složeníbromadiolon 0,005% (EC249-205-9); Bitrex 0,002%,
Popis přípravkurodenticid ve formě pevně lisovaných bloků, růžově červené barvy,
Balení75 gramů: 100ks v kar. obalu 7,5 kg netto 100 gramů: 100ks v kart. obalu 10,0 kg netto 100 gramů: 150ks v kartonovém obalu 15.0 kg netto 200 gramů: 20ks fólie 4,0 kg netto 200 gramů: 80ks fólie 16,0 kg netto
Užitípožerová nástraha na hubení hlodavců ve formě lisovaných bloků, s ochrannou látkou Bitrex proti náhodnému požití,
Způsob použitíExtrudované nástrahy jsou dlouhodobě odolné vůči povětrnostním podmínkám.Vynikají podporou hlodání pro hlodavce, čímž jsou pro ně vysoce atraktivní. Lehce kontrolovatelný požer, s možností kotvení, doporučené v HACCP. Velmi dobrý výběr ze strany hlodavců a doporučujeme do prostředí s možností alternativního výběru potravy ze strany hlodavců. Po otevření balení, nástrahu rozložte na místa výskytu hlodavců, do nástrahových krmítek. Nástrahy pravidelně po sedmi až deseti dnech kontrolujte a když je pozorovaný odběr pravidelně doplňujte . Úhyn nastává po 3-4 dnech a celkové vyhubení hlodavců od velikosti prostoru a stupně zamoření můžete dosáhnout po dostatečném rozmístnění nástrahy po 2-3 týdnech .
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPři náznacích otravy neprodleně vyhledejte lékařskou pomoc.
Způsob skladováníSkladujte v originálních neporušených obalech, v suchých, čistých, uzamčených a dobře větratelných skladech odděleně od potravin, nápojů, krmiv a hnojiv, léků, desinfekčních prostředků a obalů od těchto látek.
Doba použitelnostiSpotřebujte: do 2 let od data výroby uvedeném na etiketě.

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02