logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 5.4.2018

EFFECT RODENT parafinové bloky

[ Zpět ]

NázevEFFECT RODENT parafinové bloky
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska104/2007
Držitel rozhodnutíUNICHEM AGRO CZ spol. s r.o., Dominova 2468/5, 158 00 Praha 5
VýrobceUNICHEM d.o.o., Sinja Gorica 2, Vrhnika,
Složenídifenacoum 0,05g/kg, bitrex 0,05g/kg, butylhydroxytoluol 1g/kg,
Popis přípravkuparafinové bloky,
Balení 
Užitíjako rodenticid v kanalizacích, ve skladištích se zemědělskými výrobky (ve kterých není zboží rozsypáno), uvnitř hospodářských farem a ve skladištích potravin.
Způsob použitík likvidaci: myš domácí (Mus musculus): návnadu v množství 30 g bloků postavíme na hromádku po 2-5 m (v případě menší populace myší můžeme hromádku rozdělit) na zakrytých místech, blízko hnízda nebo místa, kde se pohybují. Černý potkan (Rattus rattus) a š
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníZákaz používání přípravku ve volné přírodě tak, aby aplikace neohrozila volně žijící živočichy a životní prostředí. Přípravek nesmí být požit jinak, než jak je uvedeno v návodu na použití!
Způsob skladováníSkladovat odděleně od potravin a krmiv, neskladovat v blízkosti hořlavin. Skladovat pouze v uzavřených originálních obalech.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Úterý, 02 Duben 2019 07:29