logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

RATIMOR obilná zrna

[ Zpět ]

NázevRATIMOR obilná zrna
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska101/2007
Držitel rozhodnutíUNICHEM AGRO CZ spol. s r.o., Dominova 2468/5, 158 00 Praha 5
VýrobceUNICHEM d.o.o., Sinja Gorica 2, Vrhnika,
Složeníbromadiolon 0,05g/kg, bitrex 0,05g/kg,
Popis přípravkuobilná nástraha,
Balení 
Užitíve skladištích se zemědělskými produkty, které nejsou rozsypané, okolo farem a také ve skladech s potravinami.
Způsob použitípro hubení černých potkanů (Rattus rattus), šedivých potkanů (Rattus norvegicus), krys: v množství1 až 5 hromádek o hmotnosti asi 20g (20g odpovídá 2 polévkovým lžícím) na několik míst. Hubení myši domácí: v množství 1 až 3 hromádek o hmotnosti asi 10g (10g odpovídající 1 polévkové lžíci) na několik míst. Aplikované nástrahy kontrolovat a doplňovat v místech jejich odběru. Nástrahy umístit do nepřístupných míst pro děti, domácí zvířata,… (nejlépe do trubek, staniček a podobných skrytých míst).
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníZákaz používání přípravku ve volné přírodě tak, aby aplikace neohrozila volně žijící živočichy a životní prostředí. Přípravek nesmí být požit jinak, než jak je uvedeno v návodu na použití!
Způsob skladováníSkladovat odděleně od potravin a krmiv, neskladovat v blízkosti hořlavin. Skladovat pouze v uzavřených originálních obalech.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03