logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Vitrino 650

[ Zpět ]

NázevVitrino 650
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska118/2007
Držitel rozhodnutíSENTA spol. s r.o. Tomáškova 658/7, 615 00 Brno
VýrobceFINK TEC GmbH, D-59069 Hamm, Gewerbepark 16 ,
Složeníalkalický hydroxid, natriumhypochlorit, anioaktivní a neionogenní tenzidy, prganické komplexotvorné činidlo. Obsah aktivního Cl 320 mg/l (1% roztok).
Popis přípravkučirá žlutá slabě viskózní kapalina s charakteristickou vůní chlóru,
Balení 
UžitíDezinfikující, alkalický pěnový čistič s aktivním chlórem pro dezinfikující čištění ve všech oblastech zpracování potravin a nápojovém průmyslu. Speciální kombinací účinných látek jsou kovové, keramické a umělohmotné povrchy důkladně vyčištěny od bílkovin, tuků a barevných nečistot s dezinfekčním účinkem.
Způsob použitíK dezinfekčnímu čištění, technologie napěnění, nastříkání, ponoření, manuální čištění, v potravinářském a nápojovém průmyslu v koncentracích 1,0 - 5,0%, při teplotě 20° - 50°C a čas působení 5 - 20 min.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPo dezinfekce musí být všechny ošetřené plochy důkladně opláchnuty pitnou vodou.
Způsob skladováníSkladovat v originálním obalu v uzavřených, suchých a větraných skladech, odděleně od potravin a krmiv, neskladovat v blízkosti chemických aromatických látek.
Doba použitelnosti1 rok

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02