logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

JD VIRAGRI PLUS VT49

[ Zpět ]

NázevJD VIRAGRI PLUS VT49
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska50/2008
Držitel rozhodnutíJohnsonDiversey ČR spol. s r.o., K Hájům 2, 155 00 Praha 5
VýrobceCheport spol. s r.o., Lhotsko 93, 763 12 Vizovice,
Složeníbenzyl-C12-16alkyldimethyl chloridy, glutaraldehyd, didecyldimethylammonium chlorid,
Popis přípravkučirá bezbarvá kapalina,
Balení 
Užitívysoce účinný neoxidující dezinfekční prostředek, na bázi glutaraldehydu a KAS. Působí baktericidně a virucidně proti ptačí chřipce. Užití na konečnou dezinfekci předem důkladně očištěných a opláchnutých povrchů v zemědělství a v živočišné výrobě, v objektech pro chov hospodářských zvířat, v líhních apod. Lze použít i na dezinfekci obuvi.
Způsob použitíAplikuje se na předem důkladně očištěný povrch namáčením, sprejováním nebo mlžením. Objekty pro chov hospodářských zvířat, aplikace sprejováním: 0,5 – 1% (obj.) roztok. Na povrchy, které byly ve styku s ptačí chřipkou: min. 0,25%, po dobu 5 min. Demontované zařízení, aplikace sprejováním nebo ponorem v lázni: 0,5 – 1% (obj.) roztok. Ošetření obuvi / oplach pneumatik: 1 – 2% (obj.) roztok, denně obnovovat. Mlžení: koncentrace roztoku dle doporučení výrobce zařízení, koncentrace neředěného prostředku by měla být 0,5 – 2 ml na m3.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladovat v původní uzavřených obalech mimo extrémní teploty a sluneční záření.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03