logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 


LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PESTSTOP B 10 EC

[ Zpět ]

NázevPESTSTOP B 10 EC
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska54/2008
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o. Zálešná IV/1177 Zlín 760 01
VýrobceBábolna Bio Kft .Budapest Szállás u. 6,
Složení10% d- tetrametrin
Popis přípravkudezinsekční emulzní koncentrát,formulace připravená na použití bez ředění ULV aplikátory,
Balení1 litr v plast.obale .
Užitíširokospektrální vypuzující emulzní koncentrát zaručuje účinnou ochranu od škodlivého létajícího a lezoucího hmyzu v uzavřených prostorách, proti zejména švábovitému, vhodné na ochranu prostoru proti mouchám. Má velmi dobré vypuzující vlastnosti.
Způsob použitíDávkování 50ml do 5 litrů vody. Spotřebujte v ten samý den. Zaměřte se cíleně na cestičky a úkryty hmyzu . Během aplikace může roztok zanechávat bílé plochy , proto doporučujeme vyzkoušet v daném prostředí ! Aplikace formou ULV aplikátoru: Provádíme za účelem vypuzení hmyzu z úkrytu 25ml do 5 litrů vody / sprayer , ULV aplikátor/ 1 litr roztoku = průměrně na 100m3 prostoru ULV aplikací/ 1 litr roztoku = průměrně na 100m3 prostoru. Aplikuje se po chemickém plošném postřiku ! Hubení much v uzavřených prostorách :25ml do 5 litrů vody / sprayer, ULV aplikátor/ 1 litr roztoku = průměrně na 100m3 prostoru.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozorněnípřed použitím důkladně protřepat.
Způsob skladováníSkladujte v originálních neporušených obalech v suchém skladu, hygienicky čistém, dobře větratelném a uzavřeném při teplotě nad + 5°C, odděleně od potravin, léků, krmiv, dezinfekčních prostředků a obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti24 měsíců od data výroby

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02