logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 5.4.2018

PESTSTOP B Dýmové tablety

[ Zpět ]

NázevPESTSTOP B Dýmové tablety
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska56/2008
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o. Zálešná IV/1177 Zlín 760 01
VýrobceBábolna Bio Kft .Budapest Szállás u. 6,
Složení1,3% cypermetrin
Popis přípravkutablety, 5 ks v balení
Balenítablety, 5 ks v balení
UžitíFormulace přípravku zaručuje okamžitou a jednoduchou aplikaci v těžce přístupných, uzavřených prostorách. V uzavřených prostorách proti lezoucímu hmyzu, švábovitému hmyzu, vši šatní, a ostatním druhům hmyzu, jako jsou mravenci, blechy apod. Účinný proti
Způsob použitíPo zapálení obalu se působením teploty začne z tabletky uvolňovat pomocí dýmu účinná látka, která se rozloží po celém prostoru.Rozložte na nehořlavou podložku podle velikosti prostoru a výskytu škůdců adekvátně a postupně směrem k východu. Dávkování:
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPo ukončení expozice větrejte min 60 minut, následně je možno místnost, prostor znovu využívat.
Způsob skladováníSkladujte v originálních neporušených obalech v suchém skladu, hygienicky čistém, dobře větratelném a uzavřeném při teplotě nad + 5°C, odděleně od potravin, léků, krmiv, dezinfekčních prostředků a obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti24 měsíců od data výroby

Aktualizováno Úterý, 02 Duben 2019 07:29