logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PESTSTOP COMBI 8 CS

[ Zpět ]

NázevPESTSTOP COMBI 8 CS
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska57/2008
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o. Zálešná IV/1177 Zlín 760 01
VýrobceBábolna Bio Kft .Budapest Szállás u. 6,
Složení2,8% cypermetrin, 5,9% permetrin,7,6% piperonil- butoxid,
Popis přípravkumikrokapsulovaná formulace zaručuje přípravku okamžitou a zároveň dlouhotrvající účinnost na všech typech povrchů,
Balení1 litr v plast.obale .
Užitív uzavřených prostorách proti lezoucímu hmyzu , švábovitému hmyzu , vši šatní , a ostatním druhům hmyzu jako jsou mravenci , blechy, rybenky, mouchy apod.,
Způsob použitíPo zředění aplikujte formou postřiku. Před použitím protřepat. Naplňte do poloviny postřikovač vodou , odeberte do odměrky potřebné množství koncentrátu a rozřeďte 2- 3 násobkem vody. Takto připravený roztok nalijte do postřikovače a doplňte na požadované množství a důkladně promíchejte. Spotřebujte v den přípravy roztoku. Během aplikace může roztok zanechávat bílé plochy , proto doporučujeme vyzkoušet v daném prostředí ! Pro velmi silné zamoření řeďte: 160ml PESTSTOP COMBI 8 CS do 5 litrů = průměrně na 100m2 plochy. Pro méně zamořené nebo jako prevenci řeďte:125ml do 5 litrů = průměrně na 100 – 150 m2 plochy.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozorněnípřed použitím důkladně protřepat.
Způsob skladováníSkladujte v originálních neporušených obalech v suchém skladu, hygienicky čistém, dobře větratelném a uzavřeném při teplotě nad + 5°C, odděleně od potravin, léků, krmiv, dezinfekčních prostředků a obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti24 měsíců od data výroby

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03