logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

KENOLAC

[ Zpět ]

NázevKENOLAC
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska25/2009
Držitel rozhodnutíCID LINES NV, Waterpoortstraat 2, 8900 Ieper, Belgie. Phramed s.r.o., Mendlova 32, 74235 Odry
VýrobceCID LINES NV, Waterpoortstraat 2, 8900 Ieper, Belgie.
SloženíLactic acid, Sodium laurylsulfate, Lanoline, Ethanol, Xanthan gum, Sorbitol, Glycerol, Sodium hydroxide, Citric acid, Carmoisine (E 122), Aqua.
Popis přípravkuViskózní kapalina červené barvy.
Balenía/, b/ HDPE kanystr s HDPE uzávěrem, a/ 20 l, b/ 200 l.
UžitíTeat dip s přirozeným repelentním účinkem! KENOLAC poskytuje základní ochranu struků krav v létě. Obsahuje přirozené organické kyseliny s deklarovaným účinkem na mikroorganismy způsobující mastitidy. Navíc KENOLAC vykazuje repelentní účinky, poskytuje extra ochranu proti slunečnímu záření a zlepšuje stav pokožky struků.
Způsob použitíKENOLAC je určený k přímému použití po dojení. Vždy připraven k použití. Aplikujte pomocí čistých nádobek k ošetření struků. Struky ponořte do přípravky ihned po sejmutí dojícího stroje. Ujistěte se, že jsou pokryty délky struků. Aplikační nádobku doplňte přípravkem,je-li potřeba.Po skončení dojení, vyprázdněte aplikační nádobku a opláchněte . Přípravek neřeďte !!!!
Bezpečnost prácePouze pro zvířata. Pouze na vnější použití. Skladujte mimo dosah dětí. Nemíchejte s jinými přípravky. Nepoužívejte přípravek, je-li znečištěn či jinak kontaminován Zamezte styku s očima. Při zasažení očí, vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě náhodného požití vypijte velké množství vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Likvidujte podle platných předpisů v ČR.
UpozorněníNepoužívejte přípravek, je-li znečištěn či jinak kontaminován. Skladujte v uzavřeném originálním balení.Chraňte před mrazem. Dojde-li ke zmrznutí přípravku, umístěte jej na teplé místo a před použitím dobře promíchejte.
Způsob skladováníSkladujte v uzavřeném originálním balení. Chraňte před mrazem!
Doba použitelnosti18 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03