logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

KENOCOOL

[ Zpět ]

NázevKENOCOOL
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska26/2009
Držitel rozhodnutíCID LINES NV, Waterpoortstraat 2, 8900 Ieper, Belgie. Phramed s.r.o., Mendlova 32, 74235 Odry
VýrobceCID LINES NV, Waterpoortstraat 2, 8900 Ieper, Belgie.
SloženíDodecylbenzene sulfonic acid, Aqua, Alcohol, Propylene glycol, Polysorbate 80, Tall oil, Glycerin, PEG-4 Rapeseedamide, Sodium hydroxide, Parfum (Mentha oil), Sunset yellow, Dioctyl sodium sulfosuccinate, Allantoin.
Popis přípravkuČirý roztok oranžové barvy.
Balenía/, b/ HDPE sud s uzávěrem. a/ 20 l, b/ 200 l.
UžitíKenocool je jedinečný zimní prostředek pro ošetření struků. Používá se během zimního období za extrémních klimatických podmínek. KENOCOOL technologie zajišťuje vedle špičkových hygienických vlastností také perfektní ochranu struků, díky výraznému snížení bodu mrznutí. Pokožka struků je ošetřována vysokou hladinou kvalitních, hojivě působících emoliačních látek, které jsou součástí KENOCOOLU.
Způsob použitíKenocool je vhodný pro přímou aplikaci namáčením nebo postřikem po každém dojení. Kenocool je připraven k použití. Neředí se ! Nemíchejte s jinými přípravky. Vždy používejte čisté namáčecí kelímky nebo sprejovací nádobky.
Bezpečnost práceChraňte před dětmi. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření. Tento materiál a jeho obal musí být zneškodněny bezpečným způsobem
UpozorněníHořlavý.
Způsob skladováníPři teplotě do 30 °C.
Doba použitelnosti18 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03