logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

 

V následující tabulce lze  při kliknutí na název biocidu získat základní informace o biocidním přípravku, na který vydal ÚSKVBL stanovisko.

 Aktualizováno: 5.4.2018

Galox Trayor

[ Zpět ]

NázevGalox Trayor
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska31/2009
Držitel rozhodnutíÖSTERREICHISCHE ANTI-GERM, Gerhard Ruff & Co.GmbH, Pfongauerstraße 17, Postfach 50, A-5202 Neumarkt am Wallersee, Rakousko.
VýrobceÖSTERREICHISCHE ANTI-GERM, Gerhard Ruff & Co.GmbH, Pfongauerstraße 17, Postfach 50, A-5202 Neumarkt am Wallersee, Rakousko.
SloženíAlcohol isopropylicus, Dinatrii edetas dihydricus, Propylenglycolum, Glyceromacrogoli cocoas, Methylparabenum, Glyceroli lauras, Color (Blue brillant FCF), Propylis gallas, Aqua purificata.
Popis přípravkuPrůhledná kapalina tmavě modré barvy.
Balenía/, b/, c/, d/ plastový kanystr s uchem a šroubovacím uzávěrem. a/ 1 kg, b/ 5 kg, c/ 10 kg, d/ 20 kg.
UžitíProstředek pro ošetřování struků. Tekutý prostředek pro hygienu struků vemen před i po dojení určený pro používání v zemědělství, v oblasti živočišné výroby.
Způsob použitíProstředek se používá neředěný před i po dojení buď omýváním struků ponorem za pomocí DIP-nádobky se zpětnou pojistkou, nebo postřikem. Teplota použití: pokojová. Doba působení: 30 sekund. Před použitím je potřeba se seznámit s přiloženými informacemi o p
Bezpečnost práceS 2 Uchovávejte mimo dosah dětí, S 7 Uchovávejte obal těsně uzavřený, S 16 Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření, S 23 Nevdechujte páry/aerosoly, S 25 Zamezte styku s očima, S 26 Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhl
UpozorněníR 10 Hořlavý, R 36 Dráždí oči, R 67 Vdechování par může způsobit ospalost a závratě.
Způsob skladováníPři teplotě 0 - 35 °C . Chraňte před teplotou mimo uvedený rozsah!
Doba použitelnosti24 měsíců.

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Duben 2018 10:20