logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Anti-Germ Pratic

[ Zpět ]

NázevAnti-Germ Pratic
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska30/2009
Držitel rozhodnutíÖSTERREICHISCHE ANTI-GERM, Gerhard Ruff & Co.GmbH, Pfongauerstraße 17, Postfach 50, A-5202 Neumarkt am Wallersee, Rakousko.
VýrobceÖSTERREICHISCHE ANTI-GERM, Gerhard Ruff & Co.GmbH, Pfongauerstraße 17, Postfach 50, A-5202 Neumarkt am Wallersee, Rakousko.
SloženíCeruleum Protectum V (E 131), Alcohol isopropylicus, Glycerolum, Allantoinum, Glyceromacrogoli cocoas, Proguanili hydrochloridum, Alfazurinum A (C.I. 42080), Amaranthum (E 123), Aqua purificata.
Popis přípravkuPrůhledná kapalina fialové barvy.
Balenía/, b/, c/, d/ plastový kanystr s uchem a šroubovacím uzávěrem. a/ 1 kg, b/ 5 kg, c/ 10 kg, d/ 20 kg.
UžitíTekutý čistící a dezinfekční prostředek Anti-Germ Pratic je určený k ošetření struků vemen před a po dojení.
Způsob použitíPřed dojením se struky ošetřují pomocí 1 %-ního roztoku a vlhké papírové utěrky (Euterpapier feucht). Po dojení se struky ošetřují neředěným roztokem pomocí DIP–nádobky nebo také postřikem.
Bezpečnost práceChraňte před dětmi. Obaly odevzdávat k likvidaci vyprázdněné a zbavené všech zbytků. Větší zbytky prostředku v originálním obalu dopravit do střediska pro likvidaci problematického nebo nebezpečného odpadu.
UpozorněníDodržovat návod k použití. Před použitím si důkladně přečíst Bezpečnostní datový list. Neskladovat při vyšší teplotě.
Způsob skladováníPři teplotě 1 - 35 °C
Doba použitelnosti24 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03