logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 5.4.2018

Spray Zero Puce Chein – repelentní spray pro psy

[ Zpět ]

NázevSpray Zero Puce Chein – repelentní spray pro psy
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska59/2009
Držitel rozhodnutíTommi CZ spol. s r.o Za Nádražím 2569 Písek 39701 Česká republika
VýrobceLaboratoires Héry, ZAC de la Perri?re, 49800 BRAIN SUR L’AUTHION, FRANCE.
SloženíGéraniol (CAS n° 106-24-1) 0,42% (m/m),
Popis přípravkuspray, 250 ml,
Balení250 ml,
UžitíREPELENTNÍ SPREJ PRO PSY odpuzuje blechy, klíšťata a ostatní vnější parazity, obsahuje přírodní extrakty, vyvinuto pod veterinárním dohledem. Repelentní sprej Zero Puce účinně odpuzuje všechen hmyz, se kterým se Váš pes může setkat během procházek v příro
Způsob použitíDůkladně přípravek protřepejte. Pročesávejte proti srsti během aplikace. Nechte uschnout bez oplachování či otírání. Okamžité výsledky zaručeny. Postup opakujte dle potřeby 1-2krát týdně. Produkt je určen výhradně pro psy.
Bezpečnost práce 
UpozorněníZabraňte kontaktu s očima, sliznicí či s čerstvými poraněními. V případě očnímu kontaktu ihned vymýveje pod tekoucí vodou minimálně 15 minut. V případě podráždění či pozření přípravku ihned navštivte veterinárního lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti3 roky

Aktualizováno Úterý, 02 Duben 2019 07:29