logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Teatsan

[ Zpět ]

NázevTeatsan
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska104/2009
Držitel rozhodnutíMVDr. Pavel Mádr Kheiron,spol. s r.o. Marodova 1340250 82 Úvaly u Prahy
VýrobceQUAT-CHEM LTD, Victoria Trading Estate, Drury Lane, Oldham, OL9 7PJ, UK.
Složení1,5% přístupného jódu,
Popis přípravkutmavě hnědá kapalina,
Balení 
Užitídezinfekční roztok vhodný pro namáčení, postřik a omývání vemene a struků určený pro rutinní kontrolu bovinní mastitidy a bakteriální kontaminace mléka,
Způsob použitíROZTOK K NAMÁČENÍ VEMENE: Připravte čerstvý roztok z 1 dílu TEATSANu a 2 dílů vody. Získáte roztok obsahující 5000ppm přístupného jódu. ROZTOK K POSTŘIKU VEMENE: Připravte čerstvý roztok z 1 dílu TEATSANu a 3 dílů vody. ROZTOK K OMÝVÁNÍ VEMENE A NAMÁČENÍ STRUKŮ: Připravte čerstvý roztok z 1 dílu TEATSANu a 375 dílů vody (15 ml TEATSANu do 10 l vody). Získáte roztok obsahující 40ppm přístupného jódu.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03