logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

ALPHABAN SUPER 5 ME

[ Zpět ]

NázevALPHABAN SUPER 5 ME
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska11/2010
Držitel rozhodnutíPelGar spol. s r.o. Na výsluní 2424/7 100 00 Praha 10
VýrobcePelGar International Ltd., Unit 13, Newman Lane, Industrial Estate, Alton, Hampshire GU34 2 QR, Velká Británie. Pro firmu PelGar s.r.o. vyrábí a přebaluje AGROCHEMA družstvo STUDENEC, 675 02 Koněšín, okres Třebíč.
SloženíAlpha-cypermethrin 5%, Piperonylbutoxid 20% váhově.
Popis přípravkuŠirokospektrý insekticidní koncentrát ve formě vodné mikroemulze,
Balení 
Užitík hubení štěnic, švábů, cvrčků, roztočů, mravenců, blech, ploštic, rybenek, vší, nežádoucích brouků a.j. v obytných budovách, jatkách, zemědělských objektech, potravinářských skladech a výrobních prostorách, místech skladování odpadu, hnojištích – zvláště pak i k hubení parazitujících drobných roztočů (čmelíků) a drobných brouků v drůbežárnách. Vhodný i k hubení létavého hmyzu.
Způsob použitíPřípravek na 5 litrů - Nízkotlaký postřik: Lezoucí hmyz - švábi, štěnice, blechy a.j. 60ml, v okolí dveří a oken, “bariérový“ postřik. Malí brouci, červení roztoči, 60ml, na vodorovné i svislé klíšťata, vši povrchy, u spár, trhlin – 1m, pásový postřik ihned po přemístění drůbeže, opakovaný na plném povrchu a před novým nasazením drůbeže na místa, kde se zdržují nebo byli pozorováni. Létající hmyz 60ml neužívat proti mouše domácí v intenzivně ošetřovaných objektech, aby nedošlo k chybě, vedoucí k rezistenci.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek skladujte v suchých, chladných a uzamykatelných skladištíchpři teplotě od +5 až 30°C. Skladujte v originálních neporušených obalech. Chraňte před přímým slunečním světlem a mrazem.
Doba použitelnosti3 roky

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03