logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

 

V následující tabulce lze  při kliknutí na název biocidu získat základní informace o biocidním přípravku, na který vydal ÚSKVBL stanovisko.

 Aktualizováno: 5.4.2018

ALPHABAN SUPER 5 ME

[ Zpět ]

NázevALPHABAN SUPER 5 ME
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska11.10
Držitel rozhodnutíPelGar spol. s r.o. Na výsluní 2424/7 100 00 Praha 10
VýrobcePelGar International Ltd., Unit 13, Newman Lane, Industrial Estate, Alton, Hampshire GU34 2 QR, Velká Británie. Pro firmu PelGar s.r.o. vyrábí a přebaluje AGROCHEMA družstvo STUDENEC, 675 02 Koněšín, okres Třebíč.
SloženíAlpha-cypermethrin 5%, Piperonylbutoxid 20% váhově.
Popis přípravkuŠirokospektrý insekticidní koncentrát ve formě vodné mikroemulze,
Balení 
Užitík hubení štěnic, švábů, cvrčků, roztočů, mravenců, blech, ploštic, rybenek, vší, nežádoucích brouků a.j. v obytných budovách, jatkách, zemědělských objektech, potravinářských skladech a výrobních prostorách, místech skladování odpadu, hnojištích – zvláště
Způsob použitíPřípravek na 5 litrů - Nízkotlaký postřik: Lezoucí hmyz - švábi, štěnice, blechy a.j. 60ml, v okolí dveří a oken, “bariérový“ postřik. Malí brouci, červení roztoči, 60ml, na vodorovné i svislé klíšťata, vši povrchy, u spár, trhlin – 1m, pásový postřik ihn
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek skladujte v suchých, chladných a uzamykatelných skladištíchpři teplotě od +5 až 30°C. Skladujte v originálních neporušených obalech. Chraňte před přímým slunečním světlem a mrazem.
Doba použitelnosti3 roky

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Duben 2018 10:20