logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 5.4.2018

VULCAN C

[ Zpět ]

NázevVULCAN C
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska12.10
Držitel rozhodnutíPelGar spol. s r.o. Na výsluní 2424/7 100 00 Praha 10
VýrobcePelGar International Ltd., Unit 13, Newman Lane, Industrial Estate, Alton, Hampshire GU34 2 QR, Velká Británie. Pro firmu PelGar s.r.o. vyrábí a přebaluje AGROCHEMA družstvo STUDENEC, 675 02 Koněšín, okres Třebíč.
Složení100 gramů cypermethrinu na litr přípravku
Popis přípravkučirá, žlutohnědá kapalina charakteristického zápachu ve vodě emulgující, kombinovaný koncentrát
Balení 
Užitípro hubení široké škály obtížného hmyzu a skladištních škůdců. Přípravek je určen k použití v domácnostech, potravinářských provozech (pekárny, mlékárny, pivovary, jatky, mlýny), restaurace, nemocnice, prázdné sklady a technické prostory (garáže, sklepy
Způsob použitíKombinace dvou účinných látek, organofosfátu a pyrethroidu zaručuje maximální účinnost proti široké škále obtížného hmyzu se aplikuje postřikem ve formě vodní emulze. Před použitím je nutné pracovní jíchu důkladně promísit, a to i opakovaně, jestliže zůs
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek skladujte v suchých, chladných a uzamykatelných skladištíchpři teplotě od +5 až 30°C. Skladujte v originálních neporušených obalech. Chraňte před přímým slunečním světlem a mrazem.
Doba použitelnosti3 roky

Aktualizováno Úterý, 02 Duben 2019 07:29