logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

CLEANISEPT

[ Zpět ]

NázevCLEANISEPT
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska97/2010
Držitel rozhodnutíArs Audio spol. s r.o., Třebohostická 2283, 100 00 Praha 10, Česká republika
VýrobceDr. Schumacher GmbH, Postfach 11 62 D-34201 Melsungen, Německo,
Složení100 g obsahuje: 3,35 g didecyldimethyl ammonium chloride, 3,35 g alkylbenzyldimethyl ammonium chloride, 3,35 g alkylethylbenzyldimethyl ammonium chlorid,
Popis přípravkujasný, bezbarvý roztok, pH-hodnota koncentrátu: 7,25 +/- 1,25, bez vůně a zápachu,
Balení 
Užitíkombinovaný desinfekční přípravek pro desinfekci a čištění ve všech oblastech potravinářského průmyslu. Mikrobiologická účinnost: Baktericidní vč. MRSA, fungicidní (C. albicans), Virucidní: účinný proti všem obaleným virům vč. HBV/HIV/HCV/Vaccinia/, Rota virus/Papova/Polyoma viry,
Způsob použitíNařeďte vhodnou koncentraci studenou vodou a připraveným pracovním roztokem umyjte povrch/plochu do mokra a nechte působit podle expozičního času. Doporučené koncentrace a expozice: baktericidní (nízké znečištění ): 1% , 30 min.; fungicidní (nízké znečištění): 0,5%, 30 min.; baktericidní (vysoké znečištění): 1,5%, 30 min.; fungicidní (vysoké znečištění):1,5%, 30 min.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPo aplikaci a expozici v potravinářské oblasti, povrh omyjte pitnou vodou.
Způsob skladováníSkladujte v těsně uzavřených obalech na chladných, suchých a dobře větraných místech k tomu určených. Neskladujte společně s oxidačními činidly.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03