logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Biguanid Fläche N

[ Zpět ]

NázevBiguanid Fläche N
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska98/2010
Držitel rozhodnutíArs Audio spol. s r.o., Třebohostická 2283, 100 00 Praha 10, Česká republika
VýrobceDr. Schumacher GmbH, Postfach 11 62 D-34201 Melsungen, Německo,
Složení100 g obsahuje: 16 g benzylalkyldimethyl chlorid amonný, všechny povrchově obsažené povrchově aktivní látky jsou biologicky rozložitelné podle EU směrnice o detergentech,
Popis přípravkubezbarvý roztok, bez vůně a zápachu,
Balení 
Užitíkoncentrovaný desinfekční přípravek pro desinfekci a čištění ve všech oblastech potravinářského průmyslu. Mikrobiologická účinnost: Baktericidní, tuberkulocidní, HBV, HIV, HCV, BVDV, Vaccinia-, Papova-, Rota-,Noro- a Adeno-virus inaktivativující,
Způsob použitíNařeďte vhodnou koncentraci studenou vodou a připraveným pracovním roztokem umyjte povrch/plochu do mokra a nechte působit podle expozičního času. Po aplikaci a expozici v potravinářské oblasti, povrh omyjte pitnou vodou. Doporučené koncentrace a expozice: baktericidní (nízké znečištění ) 0,5%, 1 hod.; fungicidní (nízké znečištění) 0,5%, 1 hod.; baktericidní (vysoké znečištění) 0,5%, 1 hod.; fungicidní (vysoké znečištění) 0,5%, 1 hod.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPo aplikaci a expozici v potravinářské oblasti, povrh omyjte pitnou vodou.
Způsob skladováníSkladujte v těsně uzavřených obalech na chladných, suchých a dobře větraných místech k tomu určených. Neskladujte společně s oxidačními činidly.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03