logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

AMP 2 MG

[ Zpět ]

NázevAMP 2 MG
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska1/2011
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o., Zálešná IV/1177, Zlín 76001 Česká republika
VýrobceKwizda-France S.A., 30 avenue de l´Amiral Lemonnier, 78160 Marly-le-Roi, Francie,
Složeníacetamiprid 2g/kg
Popis přípravkuinsekticidní popraš určený k použití bez dalších úprav. Po smísení s vodou lze aplikovat ve formě postřiku nebo kropení.
Balení250g, 500g, 1kg, 5 kg.
UžitíInsekticidní popraš účinný proti lezoucímu a létajícímu hmyzu, jako jsou švábi, rusi, mravenci, rybenky, mouchy, vosy, sršni a také pavouci.
Způsob použitíaplikace ve formě popraše – rozprašte jemnou vrstvu v množství 20g/m2 podél zdí, ve štěrbinách a puklinách, v případě potřeby opakujte každé 2 – 3 týdny. Kolem míst aplikace vytvořte ochrannou bariéru !; aplikace postřikem – smíchejte přípravek s vodou v poměru 100g na 1 litr vody. 1 litr použijte na postříkání 5m2; kropení – aplikace je určena pouze pro venkovní použití. Smíchejte 20g přípravku s 1 litrem vody a 1litr použijte na kropení 1 m2.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníKolem míst aplikace vytvořte ochrannou bariéru ! V potravinářských provozech může být přípravek používán pouze ve formě postřiku.
Způsob skladováníSkaladovat v původních obalech v chladných, suchých a dobře větraných prostorách při běžné teplotě odděleně od potravin, nápojů a krmiv.
Doba použitelnosti2 roky od data výroby

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03