logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PROTECT nástraha na hubení much v e formě granulí

[ Zpět ]

NázevPROTECT nástraha na hubení much v e formě granulí
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska10/2011
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o., Zálešná IV/1177, Zlín 76001 Česká republika
VýrobceBábolna Bio kft, Budapest Szállás u 6, Maďarsko,
Složení10g/kg Azamethiphos, 3g/kg trikozén,
Popis přípravkunástraha ve formě jemných granulí v plastových obalech,
Balení2x15g
UžitíFormulace připravená pro okamžité použití. Formulace zaručuje přípravku okamžitou a jednoduchou aplikaci jak v domácích tak i zemědělských chovech proti mouše domácí. 100g přípravku stačí na ochranu 60m2 plochy. Obsahuje BITREX - látku proti náhodnému požití.
Způsob použitíRozbalte tácky, stáhněte z něj fólii a umístěte na místa výskytu much, parapety apod. 100g plast.obal/1500g plast. obal po 100g v nástrahových staničkách PROTECT s umístěním na světelné zdroje, lampy v domácích a zemědělských chovech. Ředěné vodou na formu pasty: 100g přípravku = 1dcl vody, promíchejte a nechejte rozpustit na půl hodiny, následně plochým štětcem natřete 50x30cm pásy na kartonový papír, který zavěste na místa výskytu much.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v originálních neporušených obalech v skladu suchém, hygienicky čistém, dobře větratelném a uzavřeném, odděleně od potravin, léků, krmiv, dezinfekčních prostředků a obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti2 roky od data výroby

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03