logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

ECODES Profi Des Spray

[ Zpět ]

NázevECODES Profi Des Spray
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska28/2011
Držitel rozhodnutíBENAX s.r.o., Rooseveltova 584/9, 602 00 Brno, Česká republika
VýrobceGuapex a.s. Pekařská 4, Brno, 602 00, Česká republika
Složenípolymer na bázi PHMG (CAS 57029-18-2), (C12-C18), alkyldimethyl benzylamoium chlorid (CAS 68424-85-1, EINECS 270-325-2), aroma.
Popis přípravkuvysoce účinný dezinfekční prostředek k přímému použití, kapalina modré barvy bez zápachu,
Balení0,5 l přímé užití
Užitíproti bakteriím, virů, plísním – odstraňuje pachy. Neobsahuje aldehydy, fenoly, líh, chlor; je nehořlavý; při používaných koncentracích je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostliny – nezpůsobuje alergie; nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní; pH neutrální, zajišťuje dlouhotrvající ochranu, zpomaluje růst plísní, řas a kvasinek.
Způsob použití 
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPlochy, které přicházejí do styku s poživatinami musí být po umytí opláchnuty čistou vodou.
Způsob skladováníPřípravek nemíchat s jinými dezinfekčními přípravky. Skladovat v uzavřeném skladu v nepoškozených originálních dobře uzavřených obalech na suchých místech, mimo dosah dětí. Neskladovat v blízkosti potravin, nápojů a krmiv. Skladovat při teplotě 5 - 25 °C. Chránit před slunečním zářením a mrazem.
Doba použitelnosti24 měsíců od data výroby.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03