logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

 

V následující tabulce lze  při kliknutí na název biocidu získat základní informace o biocidním přípravku, na který vydal ÚSKVBL stanovisko.

 Aktualizováno: 5.4.2018

Dutrion Powder

[ Zpět ]

NázevDutrion Powder
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska39/2011
Držitel rozhodnutíForex Bohemia spol. s r.o., Vídeňská 117 a, 619 00 Brno, Česká republika.
VýrobceDuka Production Ltd., P.O. Box 30, 7730 AA Ommen, The Netherlands,
SloženíDutrion Powder Component A: Sodium chlorite 30 – 60%, Sodium chlorate 10 – 30%, Sodium carbonate 5 – 10%. Dutrion Powder Component B: Sodium bisulfate 30 – 60%.
Popis přípravkudvousložkový dezinfekční přípravek Dutrion Powder skládající se z Komponentu A - bílý prášek nebo granule a z Komponentu B – bílé nebo žluté krystalky bez zápachu, pH 2.
Balení 
Užitídezinfekce na bázi chlordioxidu pro potravinářské provozy,
Způsob použitíPříprava zásobního roztoku: Krok 1: Zvolte si požadovanou koncentraci zásobního roztoku podle směšovací tabulky na etiketě přípravku. Naplňte vhodný zásobník pro chlordioxid přesným objemem pitné vody. Změřte teplotu vody v zásobníku (optimální je 20°C).
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníVždycky buďte opatrní vzhledem k uvolňování výparů ClO2 v průběhu míchání. Buďte opatrní vzhledem k uvolňování plynu a nikdy nedávkujte komponenty do otevřených zásobníků nebo kbelíků. Ujistěte se, aby při dávkování do pitné vody maximální teplota nepřesá
Způsob skladováníSkladujte v chladné, tmavé a větrané místnosti.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Duben 2018 10:20