logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Rodilon Blocks

[ Zpět ]

NázevRodilon Blocks
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska61/2011
Držitel rozhodnutíBayer s.r.o. Environmental Science Siemensova 4 155 00 Praha 5 - Stodůlky Česká republika
VýrobceLIPHATECH S.A.S, ZA MALERE, 47 480 PONT DU CASSE, Francie,
Složenídifethialon 0,025 g/kg,
Popis přípravkuPožerová nástraha ve formě bloků pro profesionální použití. Hotová nástraha, která se používá bez dalších úprav.
Balení5 kg
Užitík hubení škodlivých hlodavců jako je potkan obecný (Rattus norvegicus), krysa obecná (Rattus rattus) a myš domácí (Mus musculus). Universální použití v různých podmínkách kde se hlodavci vyskytují – komunální hygiena, živočišná výroba, potravinářský průmysl, skladky odpadů, kanalizace apod. Potkani a krysy obvykle hynou po 4 -7 dnech po příjmu nástrahy, myši po 8 – 10 dnech,
Způsob použitíNástrahu pokládejte nejlépe do jedových staniček na místa výskytu hlodavců dle průzkumu. Vždy je třeba zejména dbát toho, aby nebyla dosažitelná pro děti a necílová zvířata. Vždy postupujte v souladu se Standardní metodikou ochranné deratizace. Dávkování: Krysy a potkani – až 100 g nástrahy na jedno místo. Myši, myšice – 10 - 20 g nástrahy na 1 místo. Počet aplikačních míst se řídí četností a lokalizací výskytu hlodavců. Po týdnu je třeba provést kontrolu a případně doplnit nástrahu.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladovat v originálním obalu v uzavřených, suchých a větraných skladech, odděleně od potravin a krmiv, neskladovat v blízkosti chemických aromatických látek.
Doba použitelnosti3 roky

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03