logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

ALCOHEXIDINE

[ Zpět ]

NázevALCOHEXIDINE
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska67/2011
Držitel rozhodnutíKheiron s.r.o. Maroldova 1340 250 82 Úvaly u Prahy Česká republika
VýrobceQUAT-CHEM LTD, VICTORIA TRADING ESTATE, DRURY LANE, OLDHAM, OL9 7PJ, UK,
Složení0,5% chlorhexidin-diglukonátu v 70% alkoholu
Popis přípravkukapalina,
Balení5 litrů
UžitíŠirokospektrální dezinfekce použitelná ve veterinárním lékařství vhodná pro dezinfekci rukou, kůže, nástrojů a pracovních ploch. ALCOHEXIDIN kombinuje širokospektrální antimikrobiální aktivitu alkoholu se silnou reziduální aktivitou chlorhexidindiglukonátu a nabízí ochranu proti běžným patogenům a virům vyskytujícím se ve zdravotnických zařízeních (HIV, Hepatitida B, Herpes).
Způsob použitíRuce a všechny povrchy by pro maximální účinnost měly být zbaveny všech organických nečistot. Na ruce aplikujte ALCOHEXIDIN, dobře rozetřete na všechny části a nechte zaschnout. Na plochy a nástroje rovněž nastříkejte a otřete. Ověřte materiálovou kompatibilitu, obzvláště s plasty a gumou.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v uzavřených obalech při pokojové teplotě. Udržujte mimo zdroje vznícení. Nemíchejte s ostatními chemikáliemi.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03