logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 


LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Kitzyme – Bob Martin Kitten Flea Repel Collar

[ Zpět ]

NázevKitzyme – Bob Martin Kitten Flea Repel Collar
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska82/2011
Držitel rozhodnutíCYMEDICA, spol. s r.o., Pod nádražím 853, 268 01 Hořovice Česká republika
VýrobceBob Martin (UK) Ltd, Wemberham Lane, Yatton, North Somerset, B549 4BS. UK.
Složenímargosa (neem) extrakt 11,76% ze semen stromu Azadirachta indica L.
Popis přípravkuobojek pro kočky,
Balení1 x obojek
Užitírepelentní obojek proti blechám a klíšťatům, obojek je určen k odpuzování blech a klíšťat u koček a koťat od 12 týdnů věku,
Způsob použitíumístěte obojek kolem krku kočky tak, aby byla mezi krkem a obojkem mezera přibližně na dva prsty k poskytnutí prostoru při růstu. Zapněte obojek do spony a přebytečný obojek odstraňte.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPouze k použití jako repelentní přípravek. Jeden obojek je určen pro jednu kočku v intervalu 6-ti týdnů. Obojek a jeho obal musí být bezpečně zlikvidován. Při použití nejezte, nepijte ani nekuřte. Před použitím si přečtěte návod k použití a údaje uvedené na obalu. Používejte biocidní přípravky bezpečně.
Způsob skladováníSkladovat odděleně od potravin a krmiv, neskladovat v blízkosti hořlavin. Skladovat pouze v uzavřených originálních obalech.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02