logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Rubis Pasta

[ Zpět ]

NázevRubis Pasta
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska89/2011
Držitel rozhodnutíLODI S.A.S., Parc d’activités des quatre routes, 35390 Grand Fougeray, Francie,
VýrobceLODI S.A.S., Parc d’activités des quatre routes, 35390 Grand Fougeray, Francie,
Složenídifenacoum 0,005% w/w (50 ppm)
Popis přípravkupožerová nástraha ve formě pasty
Balení 
Užitíro laické i profesionální použití určená k hubení škodlivých hlodavců jako je krysa obecná (Rattus rattus) a myš domácí (Mus musculus).
Způsob použitíHnědé krysy domácí (dospělé a mladé): Položte dávky o objemu 90-100 g návnady 10 m od sebe (v případě vysokého zamoření 5 m od sebe) do prostor, kde se krysy vyskytují. Myši domácí (dospělé a mladé): Položte dávky o objemu 20-30g návnady 5 m od sebe (v případě vysokého zamoření 3 m od sebe) do prostor, kde se myši vyskytují.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte na chladném, suchém a dobře větraném místě. Skladujte v pevně uzavřených originálních obalech.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03