logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 


LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Sorexa Blocks

[ Zpět ]

NázevSorexa Blocks
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska9/2012
Držitel rozhodnutíBASF spol. s r.o., Šafránkova 3, 155 00 Praha 5, Česká republika
VýrobceBASF Agro B.V., Moosacherstr. 2, 69, 8820 Waedenswil/Au, Švýcarsko,
Složení0,005% difenacoumu, tj. 3-(3-bifenyl-4-yl-1,2,3,4-tetrahydro-1-naftyl)-4-hydroxycoumarin,
Popis přípravkuhotová nástraha ve formě voskových bloků,
Balení5 kg, 10 kg, 20 kg / PE láhev
Užitík hubení škodlivých hlodavců jako je potkan, krysa a myš,
Způsob použitíproti krysám - umístěte až 5 kostiček návnady na každém suchém místě po celé zamořené oblasti, zejména v krysích dírách, na cestičkách a kde uvidíte výkaly. Proti myším - umístěte jednu kostičku na každé místo asi 1-2 m od sebe, zejména tam, kde uvidíte výkaly, ohryzané předměty nebo jiné známky činnosti myší. Umísťujte návnady mimo dosah dětí, zvířat a ptáků. Návnady chraňte a zakrývejte, můžete použít krabice s otvorem, trubky nebo kusy plechu nebo dřeva, které upevníte šikmo ke zdi. Kde je to možné, upevněte kostičku s návnadou k zemi, aby hlodavec nemohl návnadu odnést.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek se skladuje v uzavřených originálních obalech v suchých uzamykatelných skladech při teplotách 5 až 30°C odděleně od potravin, nápojů, krmiv, hnojiv, desinfekčních prostředků a obalů od těchto látek. Chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sáláním tepelných zdrojů. Ke skladování nelze použít místnosti, v nichž byly skladovány pesticidy.
Doba použitelnosti2 roky od data výroby při skladování v původních neporušených obalech.

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02