logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 


LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

KO! MUCH

[ Zpět ]

NázevKO! MUCH
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska33/2012
Držitel rozhodnutíKREJSA Nekoř 74, 561 63 Hradec Králové, Česká republika
VýrobceAsplant-Skotniccy” Sp.J., 43-600 Jaworzno, ul. Chopina 78 A, NIP: PL 6320200270, Polsko,
Složení2,55 g/litr (0,3 %) d-tetrametrin a 6,8 g/litr (0,8 %) cifenotrin,
Popis přípravkuaerosolový insekticidní přípravek,
Balení 
Užitík hubení veškerého létajícího hmyzu v místnostech jako mouchy, komáři apod.
Způsob použitíPřed použitím protřepat nádobu. Hubení létajícího hmyzu (much, komárů apod.): Nasměrujte ústí trysky na místo, které má být ošetřeno. Zmáčkněte trysku a ze vzdálenosti 20 – 30 cm nasměrujte proud aerosolu na místa, kde se hmyz rád zdržuje a na bezprostřední okolí. Postříkejte např. okenní rámy a zárubně, parapety, horní části záclon a závěsů. V případě much: stínítka svítidel, prosluněné a jiné teplé části stěn poblíž kuchyní, pecí, komínů, odpadkové koše, výsypky, místa skladování odpadků apod. V případě komárů – také zastíněná místa, rohy stěn apod. Postřikujte do okamžiku mírného zvlhčení povrchu. Biocidní účinky jsou patrné po uplynutí 10 minut, úplný biocidní efekt je po 1 hodině od provedení zákroku.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníMístnost podrobená dezinsekci může být používána po pečlivém provětrání po dobu cca 1 hodiny.
Způsob skladováníS 47 – Uchovávejte při teplotě nepřesahující 30°C. Prázdný obal od přípravku odstranit do odpadků. Tlaková nádoba: chraňte před sluncem a zahřátím na tepl. nad 50 °C. Nevyplachujte ani nespalujte, také po spotřebování. Chraňte před zdroji vzplanutí – nekuřte při rozprašování.
Doba použitelnosti36 měsíců

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02