logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 


Login



Seznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Insect Shield Repellent Apparel

[ Zpět ]

NázevInsect Shield Repellent Apparel
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska54/2012
Držitel rozhodnutíVETCENTRUM Duchek s.r.o. K Hájům 946 155 00 Praha 5 – Stodůlky Česká republika
VýrobceInsect Shield, LLC, c/o Ms. Juli Mann, Steptoe & Johnson, LLP, 1330 Connecticut Avenue, NW, Washington, DC 20036-1795, USA,
SloženíPermerhrin (aktivní látka) 0,52%, tkanina (ostatní látky) 99,48%.
Popis přípravkurepelentní šátky a trička Insect Shield®,
Balení 
Užitíodpuzují blechy, klíšťata, mravence, komáry, pakomáry, mouchy a jiný nepříjemný hmyz. Chrání před nakažením hmyzem přenosnými chorobami, proti kterým neexistuje jiná prevence! Insect Shield® je registrovaná technologie (organizace EPA) s dlouhodobým efektivním účinkem.
Způsob použitíPro maximální účinek zkombinujte s jinými repelentními přípravky, které se aplikují na kůži. Nekombinujte s jinými přípravky obsahujícími Permethrin.
Bezpečnost práceZabraňte kontaminaci vody a potravin při skladování, používání a likvidaci. Nepouštějte psa s tímto oblečením v přírodě do vody (řeky, rybníky...) nebezpečí kontaminace!!! Perte odděleně od ostatního oblečení. Perte v ruce nebo na program pro jemné prádlo. Neošetřujte chemickým čištěním, ničí účinnou látku. Účinná látka vydrží až 70 praní.
UpozorněníNepoužívejte repelentní oblečení Insect Shield® u koček, pro kočky je účinná látka toxická!!! Nekombinujte s jinými přípravky obsahujícími Permethrin. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku a v případě alergie na účinnou látku. Neužívejte jiným způsobem, než je určeno.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02