logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 5.4.2018

LD 100 B

[ Zpět ]

NázevLD 100 B
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska61/2012
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co KG, Pfaffensteinstr. 1 83115, Neubeuern, Německo.
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co KG, Pfaffensteinstr. 1 83115, Neubeuern, Německo.
Složení100 g/l Cypermethrin
Popis přípravkutekutý koncentrát o obsahu 500 ml
Balení500 ml
Užitípůsobí okamžitě proti poletujícímu hmyzu ve stájích, ve stodolách a skladech s dlouhotrvajícím účinkem až po dobu 4 týdnů.vhodný na stáje s plochou do 350m2,
Způsob použitíformou postřiku - smíchejte obsah láhve v 5 litrech vody. Hotový roztok vstřikujte na oblíbená místa výskytu much – na zdi, stropy, sloupy, okna a rámy dveří. Okamžitý účinek proti mouchám se dostaví během 30 minut. Stačí, když ošetříte cca 40% plochy zdí
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřikryjte plachtou potraviny, krmiva a další. Nesmíte postříkat zvířata, osoby, krmivo nebo potraviny. Nepoužívejte ve stájích s nemocnými nebo čerstvě narozenými zvířaty. Nestříkejte na spojovací prvky z akrylového skla.
Způsob skladováníSkladovat odděleně od potravin a krmiv, neskladovat v blízkosti hořlavin. Skladovat pouze v uzavřených originálních obalech.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Úterý, 02 Duben 2019 07:29