logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 


LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Sorexa Pasta

[ Zpět ]

NázevSorexa Pasta
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska63/2012
Držitel rozhodnutíBASF spol. s r.o., Šafránkova 3, 155 00 Praha 5, Česká republika
VýrobceBASF plc, St. Michael's Industrial Estate, Widnes, Cheshire WA8 8TJ,
Složenídifenacoum 0,05 g/kg (0,005% hmotnostních), tj. 3-(3-bifenyl-4-yl-1,2,3,4-tetrahydro-1-naftyl)-4-hydroxycoumarin,
Popis přípravkuhotová nástraha ve formě pasty v jednotlivých 15 g poživatelných sáčcích,
Balení0,5 kg / PP kbelík (obsahuje jednotlivé 15 g poživatelné sáčky), 1 kg / PP kbelík (obsahuje jednotlivé 15 g poživatelné sáčky), 1,5 kg / PP kbelík (obsahuje jednotlivé 15 g poživatelné sáčky), 3 kg / PP kbelík (obsahuje jednotlivé 15 g poživatelné sáčky), 5 kg / PP kbelík (obsahuje jednotlivé 15 g poživatelné sáčky), 10 kg / PE/HDPE kbelík (obsahuje jednotlivé 15 g poživatelné sáčky)
Užitív budovách, v jejich okolí a v kanalizačním systému. proti krysám, potkanům a myším, která působí také na populace rezistentní vůči jiným protisrážlivým přípravkům,
Způsob použitíPotkani a krysy: 200 g nástrahy nebo 13 poživatelných sáčků v jedových staničkách na dostatečný počet suchých míst po celém zamořeném prostoru. Myši: 30 g nástrahy nebo 1 -2 ks poživatelného sáčku v jedové staničce na místa jevící známky přítomnosti myší. Myši se krmí sporadicky, proto je podstatné rozmístit mnoho malých nástrah asi 1-2 m. Pro zajištění úhynu škodlivých hlodavců jsou potřeba dvě nebo více dávek nástrahy. Hlodavec uhyne asi po 4-10 dnech.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPoužití pouze v místech nepřístupných pro domácí zvířata a necílová zvířata!. Pokud tento výrobek nebudete používat podle přiložených informací, vystavujete velkému riziku divoké savce a ptáky.
Způsob skladováníPřípravek se skladuje v uzavřených originálních obalech v suchých uzamykatelných skladech při teplotách 5 až 30°C odděleně od potravin, nápojů, krmiv, hnojiv, desinfekčních prostředků a obalů od těchto látek. Chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sáláním tepelných zdrojů.
Doba použitelnosti5 let od data výroby při skladování v původních neporušených obalech.

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02