logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

GLADIATOR BARRIER Base a Activator

[ Zpět ]

NázevGLADIATOR BARRIER Base a Activator
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska72/2012
Držitel rozhodnutíBOUMATIC, 31 rue Jules Melotte, B-4350 REMICOURT, Belgie,
VýrobceBOUMATIC, 31 rue Jules Melotte, B-4350 REMICOURT, Belgie,
SloženíBase - glycerol (CAS: 56-81-5) 5-10%; oxid chloričitý (CAS: 10049-04-4) 1,0 – 1,1%; Activator - aktivní složka (kyselina mléčná 10 g/L),
Popis přípravkusvětle žlutá tekutina charakteristického zápachu po chloru, pH 3 – 3,5,
Balení 
Užitíbiocidní prostředek typu 3 určený k veterinární hygieně, určený k dezinfekci struků po dojení,
Způsob použitíNa dobře větraném místě smíchejte stejné díly látek GLADIATOR™ BARRIER ACTIVATOR a GLADIATOR™ BARRIER BASE. Po smíchání bude hotový prostředek obsahovat 1% roztok oxidu chloričitého. Nepřipravujte více produktu, než kolik spotřebujete do 24 hodin.Po dojení celý struk tímto produktem postříkejte nebo jej v něm celý namočte. Nechte přirozeně oschnout.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPokud je roztok v nádobě viditelně znečištěn, doplňte jej čerstvým roztokem tohoto produktu. Nevyužitý produkt nenalévejte zpět do původní nádoby.
Způsob skladováníSkladujte v uzavřené nádobě mimo zdroj tepla. Pokud produkt zmrzne, nechte jej rozmrazit a před použitím dobře promíchejte.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03