logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 5.4.2018

Maxforce LN

[ Zpět ]

NázevMaxforce LN
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska76/2012
Držitel rozhodnutíBayer s.r.o., Siemensova 4, 155 00 Praha 5, Česká republika
VýrobceBAYER S.A.S., Lyon, Francie,
Složeníimidakloprid - ISO (EC 428-040-8) 0,5 g/ kg,
Popis přípravkuinsekticidní nástraha ve formě granulí určená k hubení mravenců (Mravenec černý a příbuzné druhy) v domech a jejich okolí,
Balení2,5 kg (PE)
Užitízákladní složkou přípravku je cukr, a proto je přijímán mravenci jako potrava a je rovněž odnášen do hnízd. První uhynulí jedinci jsou vidět po 3-4 dnech, hnízdo je zničeno během 7 – 14 dnů po aplikaci.
Způsob použitíZjistěte místo kde se nachází hnízdo, pokud je to možné. Aplikujte 8 g přípravku (14 ml při požití odměrky) do vstupu hnízda a štěrbin kde jsou mravenci vidět. Jestliže se objevují ve více vstupních otvorech, nasypte granule do všech. Pokud nelze vstup na
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek skladujte v uzavřeném originálním obalu v uzamčených suchých a dobře větraných skladech při teplotách do 30oC. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Chraňte před mrazem a zdroji zapálení.
Doba použitelnosti2 roky od data výroby.

Aktualizováno Úterý, 02 Duben 2019 07:29