logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Rodimur sáčky

[ Zpět ]

NázevRodimur sáčky
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska84/2004
Držitel rozhodnutíSLOM, s.r.o. Zlín, Staromlýnská 47, PSČ 760 01 Česká republika
VýrobceI.N.D.I.A. Industrie Chimiche S.p.A. 351 29 Padova Nona Strada 57 Itálie ),
Složenídifenacoum 0,005 g v 100 g přípravku. Číslo ES – 259-978-4,
Popis přípravkuměkká návnada je balená v sáčcích z PVC, které se nesmí otevírat,
Balení100g, 10kg,
Užitíhotová návnada na hlodavce /myši domácí, potkany, krysy, hraboše polní, hryzce vodní/,
Způsob použitínástrahy se pokládají do míst, která jsou často navštěvovaná hlodavci. Množství nástrahy a hustota jejich rozmístění je závislá na velikosti populace a druhu škůdců. Při kladení nástrahy používejte ochranné rukavice a buďte opatrní, aby nedošlo k ohrožení necílových živočichů.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPro domácí a hospodářská zvířata je nebezpečný . Pro ryby a ostatní vodní živočichy mimořádně jedovatý. Zabraňte kontaminaci potravin, nápojů a krmiv. Pozor : čerstvé sáčky uvolňují olej, který je z části nositelem účinné látky. Může dojít ke kontaminaci povrchů. Obal – sáček musí být v pevné kartónové krabici tak, aby nemohlo dojít k porušení obalu. U sáčku musí být zabezpečen spolehlivý svár. Obaly se nesmí znovu používat k jinému účelu!
Způsob skladováníSkladovat na suchém místě, mimo dosah dětí a zvířat, odděleně od potravin, nápojů, krmiv, léků, desinfekčních prostředků a obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti24 měsíců

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03