logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

 

V následující tabulce lze  při kliknutí na název biocidu získat základní informace o biocidním přípravku, na který vydal ÚSKVBL stanovisko.

 Aktualizováno: 5.4.2018

ECOCID Advanced

[ Zpět ]

NázevECOCID Advanced
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska68/2013
Držitel rozhodnutíKrka ČR, s.r.o. Sokolovská 79/192 186 00 Praha 8 – Karlín
VýrobceKRKA, d. d., Novo město, Šmarješka cesta 6, 8501 Novo mesto, Slovinsko,
SloženíTetraacethylethylendiamin (TAED) > 300 mg/g; Perboritan sodný, hydratovaný 445,5 mg/g; Kyselina citronová 180,0 mg/g. Biocidní aktivita přípravku Ecocid Advanced je založena na uvolňování kyseliny peroctové vytvořené z prekurzorů ve vodném roztoku.
Popis přípravkuve vodě rozpustný prášek pro dezinfekci
BaleníHmotnost: 50 g, 1kg, 2kg, 4kg, 5kg, 7kg, 10kg.
Užitívysoce účinný širokospektrý dezinfekční přípravek pro bezpečnou a účinnou ochranu proti virům, bakteriím, sporám bakterií a kvasinkám a plísním.
Způsob použitíviz. návod k použití. Obecně pracovní roztok je používán ve formě spreje, mlhy (400 ml/10 m3 vzduchu) nebo lázně. Aplikujte pracovní roztok na povrch pomocí vysokotlakého spreje nebo nějakým jiným mechanickým rozprašovačem v dávce 300 ml/m2. Celková ploch
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníDoporučuje se spotřebovat celý obsah sáčku přípravku Ecocid Advanced najednou. Po použití propláchněte prostředky užívané pro aplikaci dezinfekce (spreje, postřikovače, přístroje pro mlžení) čistou vodou.
Způsob skladováníUchovávejte při teplotě do 30°C v pečlivě uzavřeném původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí, uchovávejte mimo dosah hořlavých materiálů a mimo dosah dětí. Během skladování nesmí přípravek přijít do styku s vodou.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Duben 2018 10:20