logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

KICKSTART 2

[ Zpět ]

NázevKICKSTART 2
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska84/2013
Držitel rozhodnutíCid Lines NV/SA, Waterpoortstraat 2, Indusstriezone-Ieperleekanaal, 8900 Ieper, Belgie,
VýrobceCid Lines NV/SA, Waterpoortstraat 2, Indusstriezone-Ieperleekanaal, 8900 Ieper, Belgie,
SloženíKyselina peroctová 5,0 %, peroxid vodíku 20,0 %, kyselina octová 10,0 %, smáčedla, stabilizátory a komplexní složky.
Popis přípravkuKapalina čiré barvy ostrého zápachu.
BaleníPE kanystr. 5 kg, 10 kg.
UžitíKoncentrovaný dezinfekční přípravek k dezinfekci stájí, zemědělských provozů a technologií, transportních vozidel.
Způsob použitíŘedění 1:500 – dezinfekce vodovodního řádu. Po použití vypláchnout čistou vodou. Ředění 1:250 ( 0,4 % ) – běžná dezinfekce stájí a zemědělských provozů. Nutno předem mechanicky očistit. Dezinfekce vajec ponořením při 41°C. Ředění 1:125 ( 0,8 % ) – speciální dezinfekce. Dezinfekce technologií používaných v zemědělství (krmítka, napáječky, přepravky atd.), těžko dostupných prostor. Dezinfekce transportních vozidel a míst přicházejících do přímého kontaktu s infekčním materiálem. Ředění 1:25 ( 4,0 % ) – fogování – s příslušným zařízením.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladovat v dobře větraných prostorech do teploty 40°C. Nesmí zmrznout. Skladovat mimo dosah hořlavých látek, kyselin, alkalických roztoků, redukčních látek a solí kovů.
Doba použitelnosti24 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03