logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 5.4.2018

CIMEX OUT

[ Zpět ]

NázevCIMEX OUT
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska94/2013
Držitel rozhodnutíKREJSA Mgr. Miloš Krejsa 561 63 Nekoř 74 Česká republika
VýrobceASPLANT-SKOTNICCY Sp. J., ul. Chopina 78 A, 43-600 Jaworzno, Polsko.
Složení30 g (3%) alfa-cypermethrinu (sloučenina ze skupiny pyrethroidů) a 170 g (17%) chlorfenapyru (sloučenina ze skupiny karbonitrylů) v 1 litru produktu.
Popis přípravku insekticidní přípravek v podobě koncentrátu zahuštěné emulze k ředění vodou,
Balení 
Užitík profesionálnímu hubení hmyzu: much, komárů, muchniček, rusů domácích, švábů, štěnic, mravenců faraonů, rybenek domácích apod. v potravinářských provozech a zemědělských prostorách,
Způsob použitídoporučována koncentrace užitkové tekutiny: 1% (100 ml produktu na 10 l vody).1 litr pracovní tekutiny vystačí pro postřik cca 20m2 povrchu. Přípravek hubí lezoucí hmyz po uplynutí 1,5-4 hodin a létající hmyz po uplynutí 20-40 minut od použití. Přípravek
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřed provedením dezinsekce odstraňte na dobu zákroku z místnosti lidi a zvířata. Postřik nepoužívejte na žlaby, napáječky a jiné povrchy, se kterými mohou přijít do styku zvířata.Vepříny postřikujte od výšky 1,5 m a kravíny od výšky 2 m od podlahy nahoru.
Způsob skladováníUchovávejte pouze v původním obalu při teplotě nepřesahující 0 – 30°C. Uchovávejte obal těsně uzavřený, zabraňte promrznutí přípravku.
Doba použitelnosti36 měsiců

Aktualizováno Úterý, 02 Duben 2019 07:29