logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Bio Parasitkill K15vet Kočky

[ Zpět ]

NázevBio Parasitkill K15vet Kočky
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska103/2013
Držitel rozhodnutíLeckerbauer ČR, Hartmanice 142, 342 01 Sušice Česká republika
VýrobceLatanis Biopharma, D-67753 Aschbach, Německo,
Složeníúčinná látka - kyselina laurová 4,0%; aqua pH5, 2 propanol, kokosové kyseliny, glycerol, neiontové tenzidy, olej cimbopogon, geraniol, alkohol cetearyl, eukalyptus, citriodora olej, olej levandin abrialis, olej illicum verum hook, 1,8 epoxy methan.
Popis přípravkutekutina – spot on
Balení 
UžitíSpot on proti ektoparazitům – blechám, roztočům, klíšťatům, vším a dalšímu hmyzu, jejich larvám a vajíčkům.
Způsob použitík celoročnímu používání. Před použitím protřepat. Při první aplikaci po 3 dny denně, pak 1 – 2 týdny po 10 cm odstupech nanášet na od hlavy po ocas, do podpaždí a na krk zvířete vždy 1 – 2 kapky. Bio Parasitkill K15vet Kočky se během 24 – 28 hodin sám rozdělí v kůži. Po vykoupání či silném dešti opakovat. Je-li zvíře již napadeno, úmýt šamponem Bio Parasitkill S15vet, pak ošetřit akutním sprejem Bio Parasitkill A15vet.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNepoužívat u koček mladších 12 týdnů a při alergii na jednu z obsahovaných látek. Nenanášet na otevřené rány, do očí a sliznic. Způsobuje podráždění oči. Pouze k zevnímu použití. Při kontaktu s očima ihned důkladně vypláchnout vodou a vyhledat lékaře. Uchovávat mimo dosah dětí.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02