logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Fly stick

[ Zpět ]

NázevFly stick
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska21/2014
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
VýrobceGlueTec Production GmbH, Elektronstr. 8 D-06749 Bitterfeld, Germany,
Složení0,98% Cypermethrin
Popis přípravkutekutina,
Balení100 ml
UžitíTužka na hubení much s kontaktním účinkem. Silence Fly stick se používá zejména v uzavřených prostorách jako například v potravinářských provozech. Má okamžitý a dlouhodobý účinek až po dobu 3-4 týdnů. Jedna tužka Silence Fly stick vystačí na 100 aplikací.
Způsob použitíOčistěte si plochu, která má být ošetřena. Stisknutím nádobky se aplikační houbička navlhčí. Potom aplikujte Silence Fly stick přímo na okenní rám, na dveře a na místa kde mouchy přednostně nalétávají. V potravinářském průmyslu, je nutno zajistit, aby nedošlo ke kontaminaci potravin a nápojů. Silence Fly stick není vhodný na povrchy, které narušuje alkohol například plexisklo, akrylát a lakované povrchy. Můžete jej však použít na plochy z PVC, hliníku. Po vyčištění ošetřených ploch se odstraní hubící účinek.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníV potravinářském průmyslu, je nutno zajistit, aby nedošlo ke kontaminaci potravin a nápojů. Silence Fly stick není vhodný na povrchy, které narušuje alkohol například plexisklo, akrylát a lakované povrchy. Můžete jej však použít na plochy z PVC, hliníku. Po vyčištění ošetřených ploch se odstraní hubící účinek.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03