logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

G-Mix Spray

[ Zpět ]

NázevG-Mix Spray
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska52/2014
Držitel rozhodnutíHYPRED CZECH s.r.o, Vídeňská 11/127, Brno 619 00, Česká republika,
VýrobceHYPRED S.A. - 57, Boulevard Jules Verger B.P 10180, 35803 DINARD Cedex – FRANCE
Složeníúčinná látka(y) na 100g produktu : oxid chloričitý 0,025g+L-(+)-mléčná kyselina 2,67g,
Popis přípravkuG-Mix Spray se získává smícháním rovných částí (objem/objem) přípravku G-Mix Spray activ' a G-Mix Spray base. Čirá bezbarvá tekutina bez zápachu pH : 2,1±0,2,
Balení10 kg
UžitíG-Mix Spray je protikvasinková, baktericidní dezinfekce působící i na jednobuněčné řasy Prototheca a virucidní přípravek pro dezinfekci struků postřikem po dojení. Rychlý účinek: - Baktericid pro Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Streptococcus uberis, Streptococcus agalactiae a Listeria monocytogenes a proti-kvasinkový účinek pro Candida albicans včetně jednobuněčných řas Prototheca do 30 sekund. Virucid pro orthopoxviry vakcíny a ECBO do 5 minut. Baktericidní a protikvasinková účinnost do 30 sekund a virucidní účinnost do 5 minut byly prokázány i po 30 hodinách po smíchání.
Způsob použitíG-Mix Spray se získává smícháním rovných částí (objem/objem) přípravku G-Mix Spray activ' a G-Mix Spray base. Důkladně směs promíchejte před použitím, až vznikne homogenní naoranžovělý roztok. G-Mix Spray nanášejte postřikem po každém dojení. Pravidelně čistěte nanášecí zařízení.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPři příštím dojení použijte vždy postup čištění a sušení struku před nasazením dojicího zařízení.
Způsob skladováníSkladujte na chladném a suchém místě, vyvarujte se teplotám pod bodem mrazu, nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Skladujte přípravek v originálním balení.
Doba použitelnosti12 měsíců

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03