logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Neo-Arbin

[ Zpět ]

NázevNeo-Arbin
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska72/2014
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
SloženíParaffinum > 50%, tálový olej < 25%, Isovalerová kyselina (CAS: 503-74-2, EINECS: 207-975-3) 1-5%, kouřové aroma 1-5%, pomocné látky,0,65% Margosa-Extrakt
Popis přípravkukapalina,
Balení 
UžitíNeo-Arbin spolehlivě označí Váš pozemek a ochrání Váš majetek proti poškození divoké zvěří.
Způsob použitíNeo-Arbin je připraven k použití. Namočte houbičku (nebo hadřík) Neo-Arbinem a upevněte ji ve výšce 0,5 až 1 metru na plotové sloupky nebo dřevěné laťky, které zapíchnete do země. K bezpečnému vymezení prostoru doporučujeme upevnit houbičku nebo hadřík ve vzdálenosti 3 až maximálně 6 metrů. Podle počasí odpuzující účinek přetrvá až po dobu 3 týdnů. Neo-Arbin se může používat po celý rok.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřípravek se nesmí dostat na kůži nebo na živé rostliny. Nesmí se odstraňovat společně s odpady z domácnosti. Zbytky je zakázáno vylévat do kanalizace. Zbytky a kontaminované obaly se musí odevzdat do sběru zvláštních odpadů nebo do sběru problémových látek.
Způsob skladováníSkladujte odděleně od potravin, krmiv a mimo dosah dětí. Skladujte jen v originálních uzavřených obalech. Nenechte produkt a prázdné nádoby uniknout do kanalizace a do vodních zdrojů.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03