logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 


LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Deosan Activate Pre AG 106

[ Zpět ]

NázevDeosan Activate Pre AG 106
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska76/2014
Držitel rozhodnutíDiversey Europe B.V. Maarssenbroeksedijk 2, 3542 DN Utrecht, The Netherlands/ Diversey spol. s r.o., K Hájům 2, 155 00 Praha 5, Česká republika,
VýrobceDiversey Europe B.V. Maarssenbroeksedijk 2, 3542 DN Utrecht, The Netherlands
Složeníúčinná látka: jód 15 g/kg,
Popis přípravkučirá tmavě hnědá kapalina, pH 4 (neředěná),
Balení 
Užitíkapalný koncentrovaný dezinfekční prostředek pro použití před dojením. Dezinfekční prostředek na struky s jódem před dojením Před použitím je třeba naředit.
Způsob použitíJe vhodný pro aplikaci namáčením, postřikem a pěnou před dojením. Dejte 1 díl prostředku do 4 dílů vody. Naneste roztok na celý struk. Nechte působit na pokožce alespoň 30 s. Potom otřete struky jednorázovým papírovým ubrouskem nebo tkaninou a osušte je.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte odděleně od potravin, krmiv a mimo dosah dětí. Skladujte jen v originálních uzavřených obalech
Doba použitelnosti12 měsíců.

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02