logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Deosan Activate Pre AG 106

[ Zpět ]

NázevDeosan Activate Pre AG 106
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska76/2014
Držitel rozhodnutíDiversey Europe B.V. Maarssenbroeksedijk 2, 3542 DN Utrecht, The Netherlands/ Diversey spol. s r.o., K Hájům 2, 155 00 Praha 5, Česká republika,
VýrobceDiversey Europe B.V. Maarssenbroeksedijk 2, 3542 DN Utrecht, The Netherlands
Složeníúčinná látka: jód 15 g/kg,
Popis přípravkučirá tmavě hnědá kapalina, pH 4 (neředěná),
Balení 
Užitíkapalný koncentrovaný dezinfekční prostředek pro použití před dojením. Dezinfekční prostředek na struky s jódem před dojením Před použitím je třeba naředit.
Způsob použitíJe vhodný pro aplikaci namáčením, postřikem a pěnou před dojením. Dejte 1 díl prostředku do 4 dílů vody. Naneste roztok na celý struk. Nechte působit na pokožce alespoň 30 s. Potom otřete struky jednorázovým papírovým ubrouskem nebo tkaninou a osušte je.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte odděleně od potravin, krmiv a mimo dosah dětí. Skladujte jen v originálních uzavřených obalech
Doba použitelnosti12 měsíců.

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02