logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 5.4.2018

Proffisimo návnada na mravence

[ Zpět ]

NázevProffisimo návnada na mravence
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska81/2014
Držitel rozhodnutíDeta Freyberg GmbH, Dr.Werner Freyberg Str. 11, 69514 Laudenbach, Detschland/Dm drogerie markt s.r.o., Jeronýmova 1485/19, 370 01 České Budějovice.
VýrobceDeta Freyberg GmbH, Dr.Werner Freyberg Str. 11, 69514 Laudenbach, Detschland
SloženíSpinosad (CAS 168316-95-8, EU 434-300-1) 0,08%
Popis přípravkutransparentní suspenze charakteristického zápachu v dóze, obsah spinosadu 4 mg/dóza,
Balení 
UžitíDóza, která odstraňuje mravence v domě, na terasách a balkónech. Bez zápachu – účinnost až 6 měsíců. K obstarání potravy opouštějí mravenci mraveniště. Mravenci jsou nalákáni do návnady, kde přijmou návnadový roztok, který transportují do mraveniště. Tam
Způsob použití1. Zatlačte mincí na vyznačené místo na okraji dózy „BittehierEindrücken!“. Po odstranění zábrany je návnada připravena k použití. 2. Dózu umístěte na místo, kde se mravenci objevují, nebo se domníváte, že se zde mravenci vyskytují. Ideální umístění je př
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozorněníotraviny odstraňte z blízkosti výskytu mravenců a bezpečně je uschovejte. Při větším výskytu mravenců doporučujeme použití více návnad.Chraňte před domácími zvířata.
Způsob skladováníSkladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Skladujte v chladu a suchu.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Úterý, 02 Duben 2019 07:29