logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Odkazy na veřejnou databázi Ministerstva zdravotnictví jsou: https://eregpublicsecure.ksrzis.cz/Registr/CHLAP/Biocid (seznam oznámených biocidních přípravků), popřípadě www.echa.eu (seznam povolených biocidních přípravků na Evropské agentuře pro chemické látky (ECHA).

Aktualizováno: 1.5.2019

Dip es silver

[ Zpět ]

NázevDip es silver
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska22/2015
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstraße 1, D-83115 Neubeuern, Německo,
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstraße 1, D-83115 Neubeuern, Německo,
Složení100g obsahují 3g PVP jod, další obsažené látky: glycerol,
Popis přípravkuhnědá tekutina, pH 7
BaleníObsah: 20 kg
UžitíHotový namáčecí prostředek na bázi jodu pro zimní období, který vytvoří izolační vrstvu, mrazu odolný do -2°C. Dip es silver je vysoce kvalitní namáčecí prostředek na bázi jódu. Díky dodatečným ošetřujícím komponentům se stává pokožka struku hladkou, měkkou a odolnou. Dip es silver dobře a dlouhodobě ulpívá na povrchu a vytvoří barriérovou ochrannou vrstvu, která se před dojením rychle a jednoduše odstraní. Vrstva chrání před choroboplodnými zárodky a podporuje přirozenou obranyschopnost.
Způsob použitíAplikujte po dojení ponořením celého struku do roztoku s pomocí aplikátoru. Po aplikaci aplikátor důkladně omyjte. Tekutá izolační vrstva chrání před vnějšími škodlivými vlivy.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNedají se vyloučit i případy alergie na jod.
Způsob skladováníSkladujte pečlivě uzavřené. Chraňte před světlem a mrazem! Po zmrznutí dojde ke znehodnocení produktu.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pondělí, 26 Duben 2021 08:22