logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Interflytox Plus

[ Zpět ]

NázevInterflytox Plus
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska146/2006
Držitel rozhodnutíClaus Huth Praha spol. s r.o., Za Poříčskou branou 4, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika/Interhygiene Rieder GmbH, Neufelder Str. 30, 27472 Cuxhaven, Německo
VýrobceInterhygiene Rieder GmbH, Neufelder Str. 30, 27472 Cuxhaven, Německo
Složení100g alphacypermethrin, 25% ethandiol, 0,05% (z)-9-tricosen
Popis přípravkukapalina mléčného zbarvení, bez zápachu
Balení 
UžitíTekutý koncentrovaný postřikový přípravek k hubení much a obtížného hmyzu ve stájích všech druhů, v prasečácích, kravínech, drůbežárnách a tam, kde se obtížný hmyz vyskytuje ve zvláště hojné míře, u koní, koz, ovcí, nebo v oblastech, kde není žádán celoplošný postřik.
Způsob použitíInterflytox Plus výborně účinkuje proti mouchám všeho druhu, ale i proti obtížnému hmyzu, jako např.: komárům, masařkám, ovádům, švábům, mravencům a vodněnkám. I litr Interflytox Plus + 15 litrů vody smícháme e těchto 16 litrů roztoku je dostačující k ošetření plochy cca 800m2. Roztokem postříkujeme pod nízkým tlakem všechny plochy a předměty, kde se mouchy a obtížný hmyz vyskytuje, jako např.: parapety, sloupy, stěny boxů, odskoky stěn atd. Roztok spotřebujet téhož dne, kdy byl namíchán. Účinek trvá několik týdnů, dokud postřikový film na plochách není pokryt prachem. Látka (z)-9-tricosen láká hmyz obojího pohlaví. Mouchy jsou tak nuceny ji příjmout.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v původní obalu v suchých a chladných místnostech, chraňte před teplotou vyšší ne 60°C a před přímým slunečným zářením.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03