logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Interflytox Plus

[ Zpět ]

NázevInterflytox Plus
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska146/2006
Držitel rozhodnutíClaus Huth Praha spol. s r.o., Za Poříčskou branou 4, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika/Interhygiene Rieder GmbH, Neufelder Str. 30, 27472 Cuxhaven, Německo
VýrobceInterhygiene Rieder GmbH, Neufelder Str. 30, 27472 Cuxhaven, Německo
Složení100g alphacypermethrin, 25% ethandiol, 0,05% (z)-9-tricosen
Popis přípravkukapalina mléčného zbarvení, bez zápachu
Balení 
UžitíTekutý koncentrovaný postřikový přípravek k hubení much a obtížného hmyzu ve stájích všech druhů, v prasečácích, kravínech, drůbežárnách a tam, kde se obtížný hmyz vyskytuje ve zvláště hojné míře, u koní, koz, ovcí, nebo v oblastech, kde není žádán celoplošný postřik.
Způsob použitíInterflytox Plus výborně účinkuje proti mouchám všeho druhu, ale i proti obtížnému hmyzu, jako např.: komárům, masařkám, ovádům, švábům, mravencům a vodněnkám. I litr Interflytox Plus + 15 litrů vody smícháme e těchto 16 litrů roztoku je dostačující k ošetření plochy cca 800m2. Roztokem postříkujeme pod nízkým tlakem všechny plochy a předměty, kde se mouchy a obtížný hmyz vyskytuje, jako např.: parapety, sloupy, stěny boxů, odskoky stěn atd. Roztok spotřebujet téhož dne, kdy byl namíchán. Účinek trvá několik týdnů, dokud postřikový film na plochách není pokryt prachem. Látka (z)-9-tricosen láká hmyz obojího pohlaví. Mouchy jsou tak nuceny ji příjmout.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v původní obalu v suchých a chladných místnostech, chraňte před teplotou vyšší ne 60°C a před přímým slunečným zářením.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03