logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

 

V následující tabulce lze  při kliknutí na název biocidu získat základní informace o biocidním přípravku, na který vydal ÚSKVBL stanovisko.

 Aktualizováno: 5.4.2018

BROCUM sáčky

[ Zpět ]

NázevBROCUM sáčky
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska24/2015
Držitel rozhodnutíCOLKIM Via Piemonte 50, 40064 Ozzano Emilia (BO) Itálie.Distribuce: SLOM spol. s r.o., Staromlýnská 47, Zlín-Příluky, PSČ 760 01, Česká republika.
VýrobceCOLKIM Via Piemonte 50, 40064 Ozzano Emilia (BO) Itálie
Složení100 g přípravku obsahuje: 0,005 g Brodifacoum (čistý) ( EC 259-980-5 ), dále 99,995 g šroty obilnin, rostlinný olej, ochucovadla a atraktanty.
Popis přípravkurodenticid ve formě těstovinových sáčků, světle zelená pasta se sladkým zápachem,
Balení 
Užitínástraha na ničení potkana a myši domácí v domácnostech a komunální oblasti. Přípravek se řadí mezi antikoagulanty. Zabraňuje srážení krve při bezbolestném, hlavně vnitřním krvácení, bez upadnutí zvířete do agónie. Výhodou této hotové, požerové nástrahy j
Způsob použitíhotové nástrahy bez jakékoliv úpravy se kladou na místa výskytu hlodavců v množství a vzdálenosti, které jsou závislé od druhu a početnosti výskytu těchto nežádoucích jedinců. Na kladení použijte z bezpečnostních důvodů nepropustné podnosy. Zabráníte tí
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPři kladení nástrahy používejte ochranné rukavice.
Způsob skladováníSkladujte v původní obalu v suchých a chladných místnostech, chraňte před teplotou vyšší ne 60°C a před přímým slunečným zářením.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Duben 2018 10:20