logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

 

V následující tabulce lze  při kliknutí na název biocidu získat základní informace o biocidním přípravku, na který vydal ÚSKVBL stanovisko.

 Aktualizováno: 5.4.2018

BROCUM granule

[ Zpět ]

NázevBROCUM granule
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska25/2015
Držitel rozhodnutíCOLKIM Via Piemonte 50, 40064 Ozzano Emilia (BO) Itálie.Distribuce: SLOM spol. s r.o., Staromlýnská 47, Zlín-Příluky, PSČ 760 01, Česká republika.
VýrobceCOLKIM Via Piemonte 50, 40064 Ozzano Emilia (BO) Itálie
Složení100 g přípravku obsahuje: 0,005 g Brodifacoum (čistý) ( EC 259-980-5 ), dále 99,995 g šroty obilnin, rostlinný olej, ochucovadla a atraktanty.
Popis přípravkurodenticid ve formě granulí, modré barvy se sladkým zápachem,
Balení 
Užitírodenticid – nástraha proti myším, potkanům, hrabošům a hryzcům v domácnostech a sféře komunálních služeb. Přípravek se řadí mezi antikoagulanty. Zabraňuje srážení krve při bezbolestném, hlavně vnitřním krvácení, bez upadnutí zvířete do agónie. Výhodou té
Způsob použitínástrahu pokládejte na hromádky 25 – 50 g na místa nejčastěji navštěvovaná hlodavci (obydlí, zahrady, sklady, smetiště apod.). Odběr nástrahy sledujte a doplňujte ji až do úplného vyhubení nežádoucích hlodavců. Při kladení nástrahy vždy používejte gumové
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPři manipulaci se vyhnout vzniku prachu – pytle s přípravkem nezatěžovat, nesypat z výšky, opatrně postupovat při vyprazdňování posledních zbytků v pytli. Nepracujte v místech velkého proudění vzduchu a proti větru.
Způsob skladováníSkladujte v původní obalu v suchých a chladných místnostech, chraňte před teplotou vyšší ne 60°C a před přímým slunečným zářením.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Duben 2018 10:20