logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 


LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

bioATAK rozprašovač

[ Zpět ]

NázevbioATAK rozprašovač
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska27/2015
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstraße 1, 83115 Neubeuern, Germany/Distribuce a balení pro ČR: AgroBio Opava, s.r.o., Arnoštov 192, 747 33 Oldřišov, Česká republika,
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstraße 1, 83115 Neubeuern, Germany
Složeníúčinná látka: 1,8g/kg Pyrethriny a Pyrethroidy, další obsažené látky: aromatická uhlovodíková směs.
Popis přípravkučirá kapalina se zápachem po alkoholu, balení 500ml s mechanickým rozprašovačem,
Baleníbalení 500ml s mechanickým rozprašovačem,
UžitíPřírodní insekticid k hubení mravenců, much, komárů a ovádů. Vyznačuje se téměř okamžitým účinkem, během 20 minut. Jedná se o přírodní insekticid. Díky aplikátoru je ideální pro použití do interiérů (možné také použít do exteriérů). Ideální pro použití na bio farmách. Jedná se rovněž o výborný prostředek také do stájí (hovězí dobytek, prasata, drůbež).
Způsob použitíPostřik k okamžitému použití. Hotový roztok aplikujte cíleným použitím na místa, v nichž se shlukují mravenci, mouchy, komáři nebo ovádi. Hubící účinek nastává během 20 minut. Množství 500 ml postřiku k okamžitému použití vystačí na cca 50 m2 ošetřované plochy. Po aplikaci musí být zajištěno dostatečné větrání po dobu 2 hodin.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNestříkejte na akrylové plochy nebo polystyren. Přípravek se dá kdykoliv odstranit vlhkým hadříkem a malým množstvím čistícího prostředku. Plochy, které nemají přijít do styku s prostředkem, jako potraviny, krmivo, napáječky, apod. musí být před aplikací zakryty. Přípravek se nesmí použít na potraviny, krmiva nebo jako repelent pro zvířata.
Způsob skladováníSkladujte v původní obalu v suchých a chladných místnostech, chraňte před teplotou vyšší ne 60°C a před přímým slunečným zářením.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02