logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Dr. Pet tick and flea repellent spray for dogs

[ Zpět ]

NázevDr. Pet tick and flea repellent spray for dogs
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska39/2015
Držitel rozhodnutíAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko/ SAMOHÝL a.s., Smetanova 1058, 512 51 Lomnice nad Popelkou, Česká republika,
VýrobceAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko
SloženíGeraniol 0,2 g/100 g,
Popis přípravkubílá kapalina s typickou květinovou vůní, pH: 6,9,
Balení 
UžitíDr. Pet tick and flea repellent spray for dogs - Antiparazitární sprej s repelentním účinkem pro psy. Jednoduchý a účinný způsob jak eliminovat parazity (klíšťata,blechy) ze srsti Vašeho miláčka a zabránit jejich další invazi.
Způsob použitíAplikujte stiskem rozprašovače ve vzdálenosti 10 – 20 cm od povrchu těla kočky. Ošetření se provádí na celém povrchu těla kromě části kolem očí. Dávkování a způsob použití: Nasprejujte na kůži a srst kočky v množství odpovídajícím hmotnosti zvířete tak, aby srst byla mírně vlhká. Přípravek by se měl dostat hlavně do okolí uší, podbřišku a mezinoží, tedy na místa s nejčastějším výskytem parazitů. Délka účinku je minimálně 1 týden po aplikaci.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníObaly po vyprázdnění likvidujte v nebezpečném sběru. Zákaz opakovaného použití obalu!
Způsob skladováníSkladujte v originálních těsně uzavřených obalech. Chraňte před vysokými teplotami. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03